Już niedługo: zapraszamy z Radą Rodziców, Rada Osiedla Koziny , która zgłosiła projekt w ramach „Łódzkie dla Osiedli” finansowany z Budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego i … „mamy to!”
Kategoria: Wydarzenia
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Podczas kolejnego spotkania z Panią Muzyką dzieci poznały fagot. Miały okazję zobaczyć ten wyjątkowy instrument z bliska, posłuchać jego brzmienia oraz dowiedzieć się, jak wygląda gra na nim. Spotkanie było pełne muzycznych odkryć i ciekawych doświadczeń. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wydarzenia.
Dzieci z grupy Kotków odwiedziły Muzeum Kinematografii, gdzie poznały świat Muminków. Podczas zwiedzania odkrywały bohaterów Doliny Muminków i czerpały inspiracje do udziału w konkursie plastycznym.
#niebieskimarsz
#niebieskimarsz
#niebieskimarsz Po raz drugi mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Niebieskim Marszu, promując wartości takie jak empatia, integracja oraz świadomość autyzmu. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy Przedszkolu Miejskiemu nr 86 w Łodzi za zaproszenie i organizację tej ważnej inicjatywy.
Wielkanocny obiad
Wielkanocny obiad
Wielkanocny obiad z białym barszczem i specjalnym jajem na drugie danie . Od jutra część z nas rozpocznie przygotowania świąteczne w domu więc dzisiaj świętujemy. Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Podczas spotkania z Panią Muzyką dzieci poznały gitarę elektryczną i basową – ich wygląd, brzmienie oraz sposób gry. Słuchały różnych utworów, także z dzieciństwa rodziców i dziadków, rozwijając wrażliwość muzyczną i ciekawość świata dźwięków. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kolejnego spotkania.
Dzieci z grupy Sówki odwiedziły Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi, gdzie uczestniczyły w warsztatach „Wizyta u króla”. Oglądały slajdy i wnętrza Zamku Królewskiego w Warszawie, a także wykonywały prace plastyczne – projektowały zamek oraz tworzyły stroje dla króla i królowej.
Pani Monika (mama Tosi) odwiedziła grupę Sówek w ramach akcji „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” i przeczytała dzieciom książkę z serii „Mali WIELCY”, przybliżając postać znanego pisarza. Było to ciekawe spotkanie z literaturą i inspirującymi historiami. Dziękujemy serdecznie Pani Monice.
Grupa Sówek wraz z dziećmi z grupy Kotków uczestniczyła w warsztatach "Żołnierz, kto to taki?" w Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Dzieci poznawały pracę żołnierza, oglądały jego wyposażenie, przymierzały mundury oraz wykonały pracę plastyczną
Nasze przedszkole odwiedzili policjanci z KMP w Łodzi oraz IV Komisariatu. Dzieci poznały specyfikę pracy policji i rolę psa służbowego "Tadeusza". Była to także okazja do rozmów o bezpieczeństwie oraz obejrzenia radiowozu. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!
