Wydarzenia
Już niedługo: zapraszamy z Radą Rodziców, Rada Osiedla Koziny , która zgłosiła projekt w ramach „Łódzkie dla Osiedli” finansowany z Budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego i … „mamy to!”
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Podczas kolejnego spotkania z Panią Muzyką dzieci poznały fagot. Miały okazję zobaczyć ten wyjątkowy instrument z bliska, posłuchać jego brzmienia oraz dowiedzieć się, jak wygląda gra na nim. Spotkanie było pełne muzycznych odkryć i ciekawych doświadczeń. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie tego wydarzenia.
Dzieci z grupy Kotków odwiedziły Muzeum Kinematografii, gdzie poznały świat Muminków. Podczas zwiedzania odkrywały bohaterów Doliny Muminków i czerpały inspiracje do udziału w konkursie plastycznym.
#niebieskimarsz
#niebieskimarsz
#niebieskimarsz Po raz drugi mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Niebieskim Marszu, promując wartości takie jak empatia, integracja oraz świadomość autyzmu. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia. Dziękujemy Przedszkolu Miejskiemu nr 86 w Łodzi za zaproszenie i organizację tej ważnej inicjatywy.
Wielkanocny obiad
Wielkanocny obiad
Wielkanocny obiad z białym barszczem i specjalnym jajem na drugie danie . Od jutra część z nas rozpocznie przygotowania świąteczne w domu więc dzisiaj świętujemy. Wesołych Świąt Wielkanocnych!!!
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Podczas spotkania z Panią Muzyką dzieci poznały gitarę elektryczną i basową – ich wygląd, brzmienie oraz sposób gry. Słuchały różnych utworów, także z dzieciństwa rodziców i dziadków, rozwijając wrażliwość muzyczną i ciekawość świata dźwięków. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kolejnego spotkania.
Dzieci z grupy Sówki odwiedziły Muzeum Tradycji Niepodległościowych w Łodzi, gdzie uczestniczyły w warsztatach „Wizyta u króla”. Oglądały slajdy i wnętrza Zamku Królewskiego w Warszawie, a także wykonywały prace plastyczne – projektowały zamek oraz tworzyły stroje dla króla i królowej.
Pani Monika (mama Tosi) odwiedziła grupę Sówek w ramach akcji „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” i przeczytała dzieciom książkę z serii „Mali WIELCY”, przybliżając postać znanego pisarza. Było to ciekawe spotkanie z literaturą i inspirującymi historiami. Dziękujemy serdecznie Pani Monice.
Grupa Sówek wraz z dziećmi z grupy Kotków uczestniczyła w warsztatach "Żołnierz, kto to taki?" w Muzeum Tradycji Niepodległościowych. Dzieci poznawały pracę żołnierza, oglądały jego wyposażenie, przymierzały mundury oraz wykonały pracę plastyczną
Nasze przedszkole odwiedzili policjanci z KMP w Łodzi oraz IV Komisariatu. Dzieci poznały specyfikę pracy policji i rolę psa służbowego "Tadeusza". Była to także okazja do rozmów o bezpieczeństwie oraz obejrzenia radiowozu. Dziękujemy za ciekawe spotkanie!
Pani Ada – studentka Wydziału Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UJ (biofizyka, fizyka medyczna) – przeprowadziła dla dzieci ciekawe warsztaty z wodą. Była to pełna eksperymentów i odkryć przygoda z nauką. Dziękujemy Pani Izie za organizację spotkania
Dogoterapia. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kolejnego spotkania.
Dogoterapia. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kolejnego spotkania.
Kolejne spotkanie z dogoterapią było dla dzieci nie tylko źródłem radości, ale także cenną lekcją odpowiedzialności. Przedszkolaki dowiedziały się, jak dbać o pieska – jak go karmić, głaskać oraz sprzątać po nim. Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za organizację tego wyjątkowego spotkania
Tydzień życzliwości
Tydzień życzliwości
Dzisiejszy dzień zakończył Tydzień Życzliwości w naszym przedszkolu. Był to czas pełen uśmiechu, dobrych gestów i budowania relacji. Dzieci uczyły się, jak ważne jest bycie miłym i pomocnym oraz jak wiele radości daje bycie częścią grupy.
Tłusty czwartek
Tłusty czwartek
Tłusty Czwartek upłynął nam słodko i radośnie! Zgodnie z tradycją zajadaliśmy się pysznymi pączkami i poznawaliśmy zwyczaje tego dnia. Dziękujemy Radzie Rodziców i Panu Referentowi za niespodziankę – bo czasem można, a raz na rok nawet trzeba.
Dnie otwarte
Dnie otwarte
Zapraszamy na dni otwarte od 9-13 marca 2026 r. (poniedziałek-piątek), w godzinach 9:15-13:00 z przerwą 11:30-12:00.
Spotkania muzyczne z "Panią Muzyką"
Spotkania muzyczne z "Panią Muzyką"
Podczas spotkania z Panią Muzyką dzieci poznały skrzypce – ich wygląd, budowę oraz brzmienie. Miały okazję posłuchać gry na żywo i dowiedzieć się, jak powstaje dźwięk, rozwijając wrażliwość muzyczną i zainteresowanie instrumentami. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie spotkania.
Planetarium Orbitek
Planetarium Orbitek
Planetarium Orbitek – drodzy Rodzice, to była doskonała decyzja! Edukacja połączona ze świetną zabawą sprawiła dzieciom ogromną radość. Serdecznie dziękujemy!
Spotkania wigilijne 2025r.
Spotkania wigilijne 2025r.
15-go grudnia w naszym przedszkolu rozpoczęliśmy tydzień spotkań wigilijnych. Dzieci przygotowały ze swoimi Paniami świąteczne występy pełne radości i wzruszeń dla swoich najbliższych. Był to czas wspólnego przeżywania magii Świąt oraz budowania ciepłej, rodzinnej atmosfery.
W ramach akcji „Poczytaj mi mamo, poczytaj mi tato” pani Monika odwiedziła grupę Sówek. Jako pracownik kolei PKP opowiedziała o swojej pracy, zaprezentowała mundur i zasady podróżowania. Dzieci wcieliły się w pasażerów i otrzymały gry. Dziękujemy serdecznie Pani Monice Ł.
9 grudnia dzieci z grupy „Sówki” odwiedziły pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej nr 2 w Łodzi. Przedstawiły program artystyczny „Pisk Białego Orła”, przygotowany przez wychowawcę Panią Izę. Występ został przyjęty z dużą życzliwością i wzruszeniem.
