Spotkanie muzyczne z "Panią Muzyką'
Podczas spotkania z Panią Muzyką dzieci poznały fagot – jeden z największych instrumentów dętych drewnianych. Dowiedziały się, jak jest zbudowany, jak powstaje jego charakterystyczne, ciepłe brzmienie oraz jak wygląda gra na tym niezwykłym instrumencie. Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały prezentowanych utworów, rozwijając swoją wrażliwość muzyczną i poznając nowe dźwięki. Dziękujemy Radzie Rodziców za zorganizowanie kolejnego inspirującego spotkania.
